Архів новин 2015 Архів новин 2014 Архів новин 2013 Архів новин Січень – Травень 2011 |
Конкурс П.Яцика 2011-2012н.р.
| | Н А К А З 10.11.2011 №555 1. Директорам шкіл:
1.1. З 09.11.
по 16.11.2011, до Дня української писемності та мови, провести урочисті
відкриття конкурсу на базі навчальних закладів міста та району.
1.2. Направити
заявки учнів 3-11 класів, переможців І етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика,
для участі у ІІ етапі конкурсу до 16.11.2011. 2.
Провести ІІ етап конкурсу ім. П. Яцика 20.11.2011 на базі Гадяцької гімназії
імені Олени Пчілки. 3.
Затвердити склад районного оргкомітету щодо проведення конкурсу (додаток 1). 4. Затвердити склад журі
конкурсу (додаток 2). 5. Оргкомітету: 5.1. Підвести підсумки конкурсу до 25.11.2011.
5.2. До 27.11.2011 надіслати заявки на участь у
ІІІ етапі до Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної
освіти у відділ гуманітарних дисциплін. 6.
Контроль за виконання цього наказу залишаю за собою. Писаренко
2-36-73
до наказу відділу освіти
___________ № _______ 2. Нестеренко
Н.В. - заступник, методист НМЦ 1. Писаренко В.О. – методист НМЦ; 2. Шкрьоба С.В. – завідуюча ПМПК; 3. Мирошниченко Н.М. –
методист НМЦ; 4. Неминуща В.Е. – методист НМЦ; 5. Завора Т.А. – методист НМЦ; 6. Уніжонна Г.А. -
районний логопед; 7. Ємець С.М. – інспектор відділу освіти; 8. Божко Л.Ф. – директор РЦППСР
до
наказу відділу освіти ___________ № _______ С К Л А Д журі конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика 1. Вінцковська В.П. – Гадяцька
гімназія імені Олени Пчілки 2. Миколаєнко О.Г. – Гадяцька
гімназія імені Олени Пчілки 3. Шимка І.В. –
Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки 4. Древаль Л.М. -
Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки 5. Вовк К.І. –
Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 2 6. Даниленко Н.І. - Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 2 7. Горова О.В. - Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 2 8. Семеренко Н.І. - Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 2 9. Твердовська Л.М. – Гадяцька
СШ І-ІІІ ст. № 3 10. Малина Г.І. - Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 3 11.Король Н.В. –
Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 3 12.Филь Л.І. –
Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 3 13.Мікульська А.С. - Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 4 14.Павленко Г.І. – Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 4 15.Берегова Л.М. - Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 4 16.Мироненко Н.М. - Гадяцька СШ І-ІІІ ст. № 4 17.Василенко Н.Ф. –
В.Будищанська СШ І-ІІІ ст. 18.Верещака В.І. - Розбишівська СШ І-ІІІ ст. 19.Таранушенко Т.М. - Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст. 20.Гончаренко О.Д. - Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст. 21. Величко М.М. – Ручківська ЗОШ І-ІІ ст. 22.Довгуля Л.В. – Соснівська ЗОШ І-ІІ ст. 23.Шестопал В.А. – Біленченківська ЗОШ І-ІІ ст. |
|
Відділ освіти |
Гадяч © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz |