Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6518
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Наказ 227

 

Н А К А З

 

 11  квітня 2011 року                                           Гадяч                                                                                 № 227

                 

 Про підсумки атестації педагогічних

 працівників навчальних закладів

 у 2011-2012 навчальному році

 

                На виконання вимог ст.54 Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за

№ 1255/18550 та змінами до нього, затвердженими  наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1473 від 20 грудня 2011 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2012 року за

№ 14/20327   з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу у 2011-2012 навчальному році в районі проатестовано 183 педагогічних працівники і 3 бібліотекаря.

                Особливістю цьогорічної атестації стало те, що 23 січня 2012 року вступили в дію Зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 20.12.2011 № 1473, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 10.01.2012 за № 14/20327. За короткий час атестаційні комісії І рівня провели роботу  по ознайомленню з новим документом, оформленню матеріалів з питань атестації педагогічних працівників.

                Підсумки атестації за 2011-2012 навчальний рік показали результати, наведені в додатку 1.

                Атестація 2011-2012 навчального року в основному сприяла підвищенню якості навчального процесу, розвитку творчої ініціативи, професійної майстерності та якості педагогічної праці.

                В ході атестації виявлено педагогічних працівників, які ефективно використовують сучасні педагогічні технології і мають власний творчий почерк: Васюта Л.І., Липівець Н.В., Войтенко О.М. (Гадяцька гімназія), Хируненко В.В. (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3), Бєдная А.В. (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4), Геращенко О.В., Козороз Н.І. (Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів), Титаренко В.І. (Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів), Мовчан В.В. (Ручківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів), Уніженна Н.С. (дошкільний навчальний заклад № 10 «Казка» Гадяцької міської ради) та Кулик В.Ф. (дошкільний навчальний заклад «Первоцвіт» Гадяцької міської ради).

                Глибоко вивчалась і об’єктивно оцінювалась система роботи вчителів, які атестуються,  у Великобудищанській та Сарській спеціалізованих школах І-ІІІ ступенів,  Книшівській та Сватківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Краснолуцькій та Хитцівській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів, дошкільних навчальних закладах № 6 «Сонечко» та № 9 «Дзвіночок»  Гадяцької міської ради (керівники Геращенко О.В., Хардзе С.О., Інзик С.І., Дудка П.В., Заколодяжна С.Г., Шахно Л.В., Москаленко А.Б., Рубан М.І.).

                У цих навчальних закладах проведено значну роботу по вивченню діяльності педагогічних працівників в міжатестаційний період, складено графіки проведення відкритих уроків та позакласних заходів вчителями, які атестуються, організовано виступи вчителів на методичних об’єднаннях, педагогічних радах, районних предметних семінарах, проаналізовано результативність роботи педагогів, значну увагу приділено вивченню та розповсюдженню передового педагогічного досвіду серед педагогічних працівників району та області..

                Переважна більшість педагогічних працівників, які атестувалися на вищу категорію та педагогічні звання, виступили з презентацією власного педагогічного досвіду роботи; брали участь у районних конкурсах професійної майстерності «Учитель року», представляли власні методичні розробки для участі у ярмарку педагогічних технологій, підготували переможців районних, обласних та призерів Всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

                Майже в усіх навчальних закладах графік курсової перепідготовки в основному узгоджений з перспективним планом атестації педагогічних працівників. Переважна більшість вчителів, які атестувалися, вчасно пройшли курсову перепідготовку. Рекомендації, надані членами районної атестаційної комісії, Гадяцьким науково-методичним центром були виконані.

                Недостатньо опрацювали Типове положення про атестацію педагогічних працівників зі Змінами до нього та допустили ряд суттєвих порушень в ході підготовки та проведення атестації  у Гадяцьких гімназії та  спеціалізованих школах І-ІІІ ст. № 2, 4, Веприцькій, Лютенській, П.Роменській, Розбишівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Качанівській, Плішивецькій загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів, дошкільних навчальних закладах № 10 «Казка» Гадяцької міської ради та «Ромашка» П.Роменської сільської ради (керівники Зозуля О.О., Буряк Л.А., Бутенко С.М., Гончаренко М.М., Шаповал В.В., Білик С.М., Степка Г.І., Носенко Н.В., Деркач Ю.Я., Файзуліна М.М., Бойко І.І.).

                Недостатній контроль за черговістю проходження педагогічними працівниками курсової перепідготовки став причиною грубого порушення проведення  атестації у П.Роменській, Лисівській та Бобрицькій загальноосвітніх школах І-ІІІ та І-ІІ ступенів (керівники Білик С.М., Калашник Л.І., Голубенко В.В.)

                Враховуючи зазначене вище та на основі рішення атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Гадяцької райдержадміністрації (протокол № 3 від  09 квітня 2012 року),

 

Н А К А З У Ю:

 

1.         Визнати організаційно-управлінську діяльність навчальних закладів з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників у 2011-2012 навчальному році в основному задовільною, такою, що відповідає державним вимогам та стимулює підвищення професійного росту педагогічних працівників.

2.         Затвердити кваліфікаційні категорії та педагогічні звання (додаток 1).

3.         Затвердити інформацію про підсумки атестації педагогічних працівників району у 2010-2011 навчальному році (додаток 2).

4.         Керівникам навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році:

4.1. При підготовці до атестації педагогічних працівників неухильно  

       дотримуватися Типового положення про атестацію педагогічних

        працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки

        України № 930 від 06 жовтня 2010 року, зареєстрованого в

        Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за № 1255/18550

        та Змінами до нього, затвердженими  наказом Міністерства освіти і

        науки, молоді та спорту України № 1473 від 20 грудня 2011 року,

        зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2012 року 

        за  № 14/20327 

                 4.2. Спрямувати управлінську діяльність на особистісне зростання  

                         педагогічних кадрів через розвиток компетентності, рівня

                         професійної майстерності кожного та самореалізацію особистості

                         учителя.

                 4.3. Посилити контроль за дотриманням нормативно-правових засад

                        атестаційного процесу за якістю оформлення атестаційних та

                        управлінських документів, звітів про атестацію, реєстрацію

                        особистих  заяв працівників.

                 4.4. Активізувати творчу роботу вчителів з підготовки публікацій у

                        педагогічній пресі та методичних посібників з власного досвіду

                        роботи.

                 4.5.Взяти під особистий контроль і неухильне виконання графіків

                       проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників.

                       Внести корективи до перспективних планів курсів з урахуванням Змін

                       до Типового положення про атестацію педагогічних працівників

                       (затверджених  наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

                       України № 1473 від 20 грудня 2011 року, зареєстрованого в

                       Міністерстві юстиції України 10 січня 2012 року за № 14/20327)

5.         Рекомендувати Гадяцькому науково-методичному центру:

                 5.1.Продовжити системну роботу з підвищення педагогічної майстерності    

                       компетентності вчителів.

                 5.2.Продовжити роботу по виявленню, вивченню, узагальненню та  

                       поширенню оригінального й інноваційного педагогічного досвіду;

                       популяризувати різні форми узагальнення досвіду: буклети, альбоми,

                       листівки, методичні бюлетені, посібники, розробки, відеозаписи.

6.         Централізованій бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації зробити з 09 квітня 2012 року перерахування заробітної плати педагогічних працівників, які атестувалися атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти райдержадміністрації згідно з наслідками атестації (додаток 1).

7.         Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                                                                                        І.Г.Лідовий

Хомякова 2-19-17

 

 

                                                                                     

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія |

Відділ освіти  
 Гадяч © 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz