Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6519
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Наказ №271

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

                                                                               Н А К А З

 

____11.05.2012  __                  Гадяч                                                       № __271__

 

Про організацію літнього

оздоровлення та відпочинку

дітей у 2012 році

 

                На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 20.04.2012 №223 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році» з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії,

 

Н А К А З У Ю :

 

                1. Керівникам навчальних закладів:

                1.1 Організувати роботу, протягом літнього оздоровчого періоду, на базі навчальних закладів таборів з денним перебуванням, таборів праці і відпочинку та забезпечити дотримання в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного сну, прогулянок, проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи; передбачити зміцнення навчально-матеріальної бази для проведення оздоровчих заходів. Прийняти відповідні  власні управлінські рішення.

                1.2 Вийти з пропозиціями до шефів, спонсорів,  суб’єктів підприємницької діяльності батьківської громадськості щодо залучення додаткових коштів для фінансування потреб роботи закладів оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки дітей, які потребують особливої соціальної уваги.

                1.3 Спільно з місцевими органами виконавчої влади, профспілковими та громадськими організаціями сприяти організації оздоровлення та відпочинку дітей на базі стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в першу чергу дітей пільгових категорій, дітей працівників  бюджетних установ, талановитих дітей, лідерів органів учнівського самоврядування.

                1.4 Здійснити своєчасний та якісний підбір кадрів для роботи в освітянських таборах з денним перебуванням, таборах праці і відпочинку. надати допомогу директорам місцевих позаміських закладів оздоровлення та відпочинку у підборі, направленні на роботу у літній період педагогічних працівників.

                1.5 До 14.05.2012 на кожен заклад відпочинку, робота якого планується влітку 2012 року, забезпечити розробку Положення про табір з денним перебуванням та дитячий заклад праці і відпочинку, наметовий табір відповідно до Типового положення про дитячий заклад відпочинку.

                1.6 У період з 21.05 до 25.05.2012 забезпечити погодження установчих документів на кожен заклад оздоровлення дітей у відділі освіти, райСЕС, підготувати до приймання таборів відпочинку районною комісією з оформленням відповідних актів за встановленою формою. підготовку освітянських оздоровчих закладів до роботи влітку 2012 року завершити до 28.05.2012.

                1.7 Забезпечити контроль за дотриманням у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов для охорони життя і здоров’я дітей, організації якісного харчування, за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил проведення екскурсій, походів, організації купання у водоймах, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами  транспорту.

                1.8 Здійснювати контроль за організацією в дитячих  оздоровчих закладах виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, роботи гуртків, клубів, студій, об’єднань за інтересами.

                1.9 Перевести у літній період дошкільні навчальні заклади на оздоровчий режим роботи. Забезпечити дієвий контроль за організацією харчування в дошкільних закладах протягом оздоровчого періоду.

                1.10 Забезпечити персональну відповідальність директорів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за збереження життя, здоров’я дітей, дотримання санітарних, протипожежних правил, виконання заходів з техніки безпеки при організації екскурсій, подорожей і купання дітей у водоймищах.

                1.11 Спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, службою у справах дітей, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, міськ-,сільвиконкомами сприяти оздоровленню та зайнятості дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

                1.12 Інформувати відділ освіти (згідно встановленої форми) про стан підготовчої роботи та про хід літньої оздоровчої кампанії станом на 20.05.,22.06., 20.07., 15.08., 15.09.2012. Результати оздоровчої кампанії узагальнити звітами за формою №1-ЩТ, а також аналітичними управлінськими рішеннями.

                2. Гадяцькому науково-методичному центру (Смірновій Т.Ю.) надати керівникам дитячих оздоровчих закладів необхідну методичну допомогу з питань організації дозвілля дітей, організації виховної роботи, ведення ділової документації.

                3. Директорам Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості - Кириченко Н.А., Гадяцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи - Гнипі Ю.І. надати допомогу  оздоровчим закладам у проведенні тематичних виховних заходів, організації роботи гуртків за інтересами дітей.

                4. Інженеру-технологу господарської групи - Куліш Т.О. надати допомогу керівникам освітянських оздоровчих закладів відпочинку дітей та кухарями у питаннях складання меню, дотримання правил  технології приготування їжі, видачі, зберігання та обліку продуктів харчування.

                5.Центарлізованій бухгалтерії (Бондар І.О.) забезпечити своєчасне фінансування та облік витрат на утримання таборів з денним перебуванням дітей, організацію харчування дітей у відповідності до діючого законодавства.

                6. Головному спеціалісту відділу освіти Рябку О.І. забезпечити контроль за ходом оздоровчої кампанії в навчальних закладах району, щомісячний аналіз роботи  закладів оздоровлення та відпочинку, інформування зацікавлених організацій, координацію дій державних і громадських організацій, які сприяють здійсненню оздоровчих заходів.

                7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти                                                                                   І.Г.Лідовий

 

Рябко 2-19-17

Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія |

Відділ освіти  
 Гадяч © 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz