Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 3192
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу




Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Наші обдарування

Про підсумки участі школярів у різноманітних конкурсах та олімпіадах

 

У 2014-2015 навчальному році  вперше проводилася реєстрація учасників ІІ етапу на сайті відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації.

У  ІІ етапі олімпіад взяли  участь 810 учнів з 31 навчально-виховного закладу району.  Рішенням журі  було визначено  360  переможців, що становить  44 % від загальної кількості учасників.

Найбільшу кількість призових місць серед  навчальних закладів І-ІІІ ступенів  здобули команди учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки (71 переможець, директор Смірнова Т.Ю.),  Гадяцької спеціалізованої школи  I-III ступенів № 4 (69 переможців, директор  Бутенко С.М.), Гадяцької спеціалізованої школи  I-III ступенів № 3 (32 переможці, директор  Сасько А.О.), Гадяцької СШ I-III ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова (25 переможців, директор Оніщенко Н.А.), Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (18 переможців, директор Огризько І.В.),  Сватківської (19 переможців, директор Дудка П.В.), Веприцької  (17 переможців, директор Гончаренко М.М.),  Петрівсько-Роменської (15 переможців, директор Білик С. М.), Розбишівської  (12 переможців, директор Лідовий І.Г.), Краснознаменської (9 переможців, директор Горб В.І.), Книшівської (10 переможців, директор Інзик С.І.) загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед загальноосвітніх навчальних закладів I-II ступенів найбільшу кількість призових місць вибороли  команди учнів Качанівської  (10 переможців, директор Носенко Н.В.), Краснолуцької (8 переможців, директор Заколодяжна С.Г.), Середняківської   (3 переможці, директор Стеценко М.П.),  Хитцівської (3 переможці, директор Шахно Л.В.),  Вельбівської (3 переможці, директор Гордієнко О.П.), Бобрицької (3 переможці, директор Голубенко В.В.) загальноосвітніх шкіл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прослідковується  стабільність та системність   у  роботі  з обдарованими учнями у Гадяцькій гімназії імені  Олени Пчілки,  міських спеціалізованих школах  І-ІІІ ступенів  № 3 та № 4; Великобудищанській, Книшівській,  Сватківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ст. та Краснолуцькій  загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.                                                                                                 

Значно покращилися  у порівнянні з попереднім роком результати участі  команд  учнів Розбишівської,  Веприцької,  Краснознаменскої загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів;  Середняківської, Вельбівської  загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.

Проте, потребує вдосконалення процес подачі школами заявок, їх відповідність фактично прибулим учасникам та протоколам проведення І етапу етапу олімпіад. Не всі учасники  були зареєстровані  на сайті відділу освіти.

На обласному олімпі район має 25 призових місць:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цим ми завдячуємо:

  • Бурлай Олесі Григорівні, вчителю хіміїі та біології Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.  Кочергіна Полтавської обласної ради, яка підготувала трьох переможців у обласному етапі олімпіад з біології ( Авдєєнко Олександру,  ученицю 9 класу, Лисак Юлію, ученицю 10 класу, Красюка Богдана, учня 11 класу) та одного  переможця з хімії ( Ребрика  Михайла, учня 8 класу, ІІІ місце);
  • Васюті Любові Іванівні, вчителю географії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької районної ради, яка підготувала трьох  переможців у обласному етапі олімпіад з географії (Котюк Любов,  ученицю 10 класу, Шаблій Анну, ученицю 10 класу, Мартинова Максима, учня 9 класу);
  •   Фесенку Сергію Андрійовичу, вчителю географії Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату     І-ІІІ ступенів імені Є.П.  Кочергіна  Полтавської обласної ради, який підготував двох  переможців у обласному етапі олімпіад з географії (Бондаренко Олександра, учня 9 класу, Титаренко Вікторію, ученицю 8 класу);
  • Костенко Людмилі Олексіївні, вчителю інформатикиГадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької районної ради, яка підготувалапереможця  у обласному етапі олімпіад з ІКТ (Гришуніну  Марину, ученицю 11 класу);
  • Ревегук Світлані Володимирівні, вчителю української мови та літератури Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.  Кочергіна Полтавської обласної ради, яка підготувала    переможця у обласному етапі олімпіад з української мови та літератури (Коваль Ірину, ученицю 11 класу);                                                                                           
  • Рутковській ОленіМиколаївні, вчителютрудового навчання (технологій) Гадяцької спеціалізованої школи № 4Гадяцької районної ради, яка підготувала переможцяу обласному етапі олімпіад з трудового навчання (технологій) (Рутковську Анжелу, ученицю 11 класу);
  • Калушці Олегу Омел’яновичу,вчителю трудового навчання (технологій) Гадяцької спеціалізованої школи № 4 Гадяцької районної ради, який підготував

переможця у обласному етапі олімпіад з  трудового навчання (технологій) (Шейка Антона, учня 11 класу);

  • Липівець Наталії Володимирівні,вчителю економіки Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької районної ради, яка підготувала переможця  у обласному етапі олімпіад з економіки  (Богомол Катерину, ученицю 10 класу);
  • Мельничук Людмилі Прокопівні, вчителю англійської мови Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької районної ради,яка підготувала переможця  у обласному етапі олімпіад з англійської мови (Мельник Дарію, ученицю 11 класу);
  • Суботі Ірині Миколаївні,вчителю  біології  Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької районної ради, яка підготувала переможця  у обласному етапі олімпіад з біології (Мельник Дарію, ученицю 11 класу);
  • Параці Валентині Миколаївні,вчителю  біології Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.  Кочергіна Полтавської обласної ради, яка підготувала  переможця у обласному етапі олімпіад з біології (Титаренко Вікторія, ученицю 8 класу);
  • Бутенко Олені Василівні,вчителю географії Гадяцької спеціалізованої школи № 4 Гадяцької районної ради, яка підготувала переможця у обласному етапі олімпіад з географії (Котюка Романа,  учня 9 класу);
  • Голубенко Людмилі Миколаївні,вчителю історії Гадяцької спеціалізованої школи № 4 Гадяцької районної ради, яка підготувала переможця у обласному етапі олімпіад з історії (Титаренка Максима,  учня 8 класу);
  • Білоус Тетяні Михайлівні, вчителю історіїГадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької районної ради, яка підготувала переможця  у обласному етапі олімпіад з історії  (Котюк Любов, ученицю 10 класу);
  • Нагорній Ользі Петрівні,вчителю історіїПетрівсько-Роменської ЗОШ,яка підготувала переможця  у обласному етапі олімпіад з історії  (Терно Надію, ученицю 8 класу);
  • Дузь Валентині Михайлівні, вчителюукраїнської мови та літературиРозбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гадяцької районної ради,яка підготувала    переможця у обласному етапі олімпіад з української мови та літератури (Гапоненко Вікторію,ученицю 11 класу);
  • Поливаній Ніні Василівні,вчителю української мови та літературиСередняківської ЗОШ І-ІІ ст. Гадяцької районної радияка підготувала    переможця у обласному етапі олімпіад з української мови та літератури (Романенко Таїсію, учениці 9 класу);                                
  • Микитенко Ірині Олексіївні, вчителю української мови та літератури Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.  Кочергіна Полтавської обласної ради, яка підготувала    переможця у обласному етапі олімпіад з української мови та літератури (Микитенко Альону, ученицю 8 класу);
  • Москалець Ніні Петрівні,вчителю німецької мовиГадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.  Кочергіна

Полтавської обласної ради, яка підготувала    переможця у обласному етапі олімпіад з німецької мови (Ференц Юлію, ученицю 11 класу).

Якщо аналізувати здобуті перемоги у розрізі навчальних предметів, то у формі діаграми це виглядає так:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У листопаді-грудні  2014 року  був проведений I етап  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН України.

           Всього  на  І   етап конкурсу надійшла 51 науково-дослідницька  робота учнів з  дев’ятнадцяти   навчально-виховних закладів району. 

Серед команд учнів міських шкіл  найчисельнішими були команди Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки (10 учасників),  Гадяцької   спеціалізованої школи  І-ІІІ ст. №4 (5); серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів – команди Петрівсько-Роменської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів (4),  Краснознаменської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. (4), Великобудищанської спеціалізованої школи  І-ІІІ ст. (4), Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. (3),  Сватківської   загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.(3),

Навчальні  заклади І-ІІ  ступенів були представлені командами учнів Качанівської, Краснолуцької, Соснівської, Плішивецької, Хитцівської загальноосвітніх шкіл (по 1 учаснику).

         Учні під час проведення конкурсу  працювали у 27 секціях  11 наукових відділень. Найбільш чисельними з них були секції  психологія (5), історичне краєзнавство (5), фольклористика (4),   мистецтвознавство (4), історія України (3),  математика (3), фізика (3).

Оргкомітет відзначає пожвавлення роботи секції педагогіка (Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки), валеологія (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3),

медицина (Краснознаменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), літературна творчість (Лютенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Під час проведення  конкурсу працювали журі секцій, до складу якого увійшли вчителі вищої кваліфікаційної категорії, вчителі-методисти, психологи районного центру практичної психології і соціальної роботи, методисти НМЦ.    

Перемогу у районному етапі конкурсу-захисту  вибороли  44 учасники.

Варто відзначити підвищення рівня написання науково-дослідницьких робіт. Із максимальної кількості 100 балів  найбільшу кількість балів набрали Гришуніна Марина (93), Васюхно Діана (75) у секції інформатика та обчислювальна техніка, Юрченко Руслана (75) у секції правознавство, Мардакіна Іванна (81) у секції педагогіка (Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки); Пітель Анна (80,5) у секції охорона довкілля та раціональне природокористування (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова); Кошова Марина (85) у секції світова література (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4); Калайда Ліля (82,5) у секції історичне краєзнавство (Сватківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів); Першин Антон (80) у секції хімія (Петрівсько-Роменська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів).

Організаційний комітет конкурсу-захисту  відзначає   роботу наукових  керівників, які  здійснювали керівництво двома роботами: Кириченка Івана Олексійовича, учителя фізики Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки; Суботи Ірини Миколаївни, учителя біології Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова; Горової Людмили Григорівни, учителя світової літератури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4; Козороз Наталії Іванівни, учителя української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;  Мошкової Галини Володимирівни, учителя хімії  Петрівсько-Роменської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів; Панасейко Інни Анатоліївни, учителя української мови та літератури Краснознаменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. 

У секціях етнологія, геологія, геохімія та мінералознавство, гідрологія, філософія, соціологія, теологія, релігієзнавство  та історія релігії, лісознавство, журналістика,  археологія,  німецька мова, астрономія  науково-дослідницькі роботи представлені не були.

У ІІ етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН України було представлено 14 робіт. 9 учнів здобули перемогу.

          Дипломи ІІ ступеня вибороли:

-        Казанцева Ілона, 11 клас, Гадяцька СШ І-ІІІ ступенів № 4 (відділення фізики і астрономії, секція фізика);

-        Васюхно Діана, 10 клас, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки (відділення комп'ютерних наук, секція інформатика та обчислювальна техніка).

Дипломи ІІІ ступеня вибороли:

  • Юрченко Руслана, 10 клас, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки (відділення філософії та суспільствознавства, секція правознавство);

Филь Тамара, 9 клас, Великобудищанська СШ І-ІІІ ступенів(відділення літературознавства, секція українська література);                                                                                                

  • Дмитренко Аліна, 9 клас, Великобудищанська СШ І-ІІІ ступенів(відділення літературознавства, секція фольклористика);
  • Хижняк Юлія, 11 клас, Веприцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (відділення технічних наук, секція науково-технічна творчість та винахідництво);
  • Супруненко Леся, 9 клас, Хітцівська ЗОШ І-ІІ ступенів ( відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція українське народне мистецтво);
  • Кушніренко Руслан, 11 клас, Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. ім. Є.П.  Кочергіна Полтавської обласної ради (відділення хімії, біології та наук про людину, секція медицина);
  • Приходько Маргарита, 11 клас,Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. ім. Є.П.  Кочергіна Полтавської обласної ради (відділення історії, секція історичне краєзнавство).

 

 

 

 

 

 

 

Перемогою завдячуємо вчителю Гадяцької  спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4Биченко Ніні Миколаївні,вчителямГадяцької гімназії імені Олени ПчілкиКостенко Людмилі Олексіївні та Білоус Тетяні Михайлівні,вчителюВеликобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.КозорозНіталії Іванівні, вчителюВеприцької ЗОШ І-ІІІ ст. Короленко Миколі Івановичу, вчителюХітцівської ЗОШ І-ІІ ст. Зубко Людмилі Василівні, вчителямГадяцької спеціалізована школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.  Кочергіна Полтавської обласної радиБурлай Олесі Григорівні та Галушці Наталії Анатоліївні.

Реалізація потенціалу обдарованих учнів є актуальним завданням сучасної освіти, яке визначає основні напрями щодо роботи з такою категорією школярів. Головна мета цієї діяльності – упровадження ефективних методичних засобів та технологій пошуку, навчання, виховання й самовдосконалення особистості.

Упродовж 2014-2016 навчального року учнівська молодь Гадяччини активно залучалась до масових заходів, спрямованих на розвиток творчих здібностей, формування їхнього  потенціалу.                                                                                                   

З метою формування інтелектуального потенціалу нації, виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді, активізації та створення сприятливих умов для покращення різноманітних форм позашкільної роботи з фізики 28 квітня 2015 року Казанцева Ілона, учениця 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 взяла участь у обласному конкурсі для учнів 9-11

класів «Фізика в житті людини» і зайняла ІІІ призове місце (вчитель фізики – Биченко Н.М.).

У Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» взяли участь  209 учнів 7-11 класів  з 14 навчальних закладів.

Результати:

Відмінно: 46 учнів (22%)

Добре: 74 учні(35,4%)

Учасник: 89 учнів (42,6%)

Якісний показник: 120 учнів (57,4%).

У порівнянні з минулим 2013-2014 навчальним роком результативність участі у Всеукраїнському конкурсі «Левеня» покращилась. Кількість учнів, які отримали відмінний сертифікат збільшилась на 2,4%; які отримали добрий результат, зменшилась  на  4,3%; якісний показник зріс на 19,9%. Вчитель фізикиГадяцької гімназії імені Олени ПчілкиКириченко Іван Олексійович підготував до участі у конкурсі найбільшу кількість учнів у районі.

У Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» 2014-2015 року взяли участь 656 учнів (березень 2015) з 21 загальноосвітнього навчального закладу.  У Всеукраїнському етапі конкурсу  «Кенгуру» у 2014-2015 н.р. взяли участь 280 учнів з 9 ЗНЗ району.

Результативність:

Відмінний результат отримали 29 учнів (10,4%);

Добрий результат – 100 учнів (35,7%);

Якісний показник – 129 учнів (46,1%).

Успішність цьогорічних конкурсантів нижча проти минулого року. Так відмінних результатів менше на 17,9%, Добрих на 2,9%. Якісний показник знизився на 24,4%.Вчитель математики Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Галушка  Лариса  Павлівнапідготувала до участі у  Міжнародному конкурсі «Кенгуру» найбільшу кількість учнів у районі.

З  метою популяризації серед широкого кола учнів математичних ідей, розвитку та підтримки творчих, інтелектуальних здібностей дітей та підлітків,керуючись Положенням про проведення районної виставки-конкурсу малюнка для рекламного плакату «Кенгуру крокує планетою», затвердженим наказом відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації від 25.01.2011№44 та зареєстрованим у Гадяцькому районному управлінні юстиції 01.02.2011 за №03/203, з 25.03 по 01.04.2015 проведено виставку-конкурс малюнків для створення рекламного плакату «Кенгуру крокує планетою» у вестибюлі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.

У конкурсі взяли участь 12 загальноосвітніх навчальних  шкіл І-ІІІ та І-ІІ ступенів. Всього надійшло 44 роботи.                                                                                                

Найбільшу кількість малюнків на районний етап  виставки-конкурсу  малюнка для рекламного плакату "Кенгуру крокує планетою" було  подано з Краснолуцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів -11, з Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 та Рашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – по 6. По 4 роботи подано з Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Хитцівської загальноосвітньої школи І-ІІступенів. По три роботи

подано з Качанівської та Вельбівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, по дві роботи з Соснівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Краснознаменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Один малюнок представила на конкурс Березоволуцька загальноосвітня школа І-ІІІступенів.

Визначено переможцями і призерами та нагороджено  дипломами відділу освіти серед школярів молодшої вікової групи  7-10 років (2-5 класи)таких учнів:

І місце - Животко Анастасія, учениця 5 класу  Вельбівської ЗОШ  І-ІІ ст.;

ІІ місце - Харченко Аліна, учениця 2 класу Краснолуцької ЗОШ І-ІІ ст. та Ботвіна Інна, учениця 5 класу Рашівської ЗОШ  І-ІІІ ст.;

ІІІ місце -  Дубина Валентин, учень 5 класу Вельбівської ЗОШ І-ІІ ст..

Серед школярів середньої вікової групи  10-13 років (6-8 класи)         визначено переможцями і призерами та нагороджено  дипломами відділу освітитаких учнів:

І місце - Опихайленко Богдан Юрійович, учень 6-А класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, Дига Анастасія Валеріївна, учениця 8-А класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3;

ІІ місце - Дуденко Юлія Олександрівна, учениця 6 класу Вельбівської ЗОШ І-ІІ ст., Терещенко Олександра, учениця 6-А класу Гадяцької гімназії імені   Олени Пчілки, Чирвон Сергій, учень 6 класу Качанівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ місце - Романенко Юлія, учениця 6 класуХитцівської ЗОШ І-ІІ ст., Куріп’ятникАльона, учениця 7 класуХитцівської ЗОШ І-ІІ ст..

Серед школярів старшої вікової групи визначено переможцями і призерами та нагороджено  дипломами відділу освіти таких учнів:

І місце - Котюк Любов, учениця 10-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.

Матеріали по проведенню конкурсу направлені на сайт «Математична освіта Полтавщини».

У Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності

«Бобер» у 2014-2015 навчальному році взяли участь 91 учень 9-11класів з 5 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Результат: 13 учнів ( 14,3%) отримали відмінний результат;

37 учнів (40,7%) отримали добрий результат. Якісний показник (50 учнів) склав 54,9%

У порівнянні з минулим 2013-2014 навчальним роком кількість відмінних результатів зросла на 1,2%. Кількість учнів, які  отримали добрі результати                                                                                          

 збільшилась на 8,8%. Зріс і якісний показник на 9,9%. Вчитель інформатики

Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Костенко Людмила Олексіївна  підготувала до участі у  Міжнародному конкурсі «Бобер» найбільшу кількість учнів у районі.

Відповідно до Закону України «Про освіту», Положення про проведення районних математичних змагань імені М.В.Остроградського, затвердженого наказом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької райдержадміністрації  від 08.04.2014 №121, зареєстрованого в Гадяцькому районному управлінні юстиції

09.04.2014 №5/265, з метою виявлення творчо обдарованої молоді, популяризації математичних ідей та підтримки талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, залучення її до наукових досліджень, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, 26 вересня 2014 року Гадяцьким науково-методичним центром проведено ХІХ математичні змагання імені М.В.Остроградського. Журі визначило переможців. У молодшій віковій групі І місце здобула учениця 9 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Богомол Катерина, ІІ місце от римала учениця 8 класу Сватківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів БангаАльона; серед школярів старшої вікової групи І місце у Андрущенко Анни, учениці 10 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4, ІІІ місце посіла Клименко Альона, учениця 10 класу Сватківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відповідно до Положення про проведення районного учнівського конкурсу знавців історії імені Михайла Драгоманова, затвердженого наказом відділу освіти від 24.09.2012 № 439, зареєстрованого Гадяцьким районним управлінням юстиції 24.09.2012 за № 8/237 та з метою виховання в учнівської молоді любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати і вивчати історико-культурні надбання нашого народу проведено районний учнівський конкурс знавців історії імені Михайла Драгоманова у два етапи. Темою районного учнівського конкурсу знавців історії імені Михайла Драгоманова у 2014/2015 навчальному році була тема: «Моя Україна – моя Батьківщина». У І (шкільному) етапі Конкурсу взяло участь 816 учнів 29 загальноосвітніх навчальних закладів (у 2013/2014 навчальному році – 785 учнів 29 загальноосвітніх навчальних закладів). ІІ (районний) етап Конкурсу проведено 29.11.2014 у Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова. У районному етапі Конкурсу взяли участь 176 учнів  з 25 загальноосвітніх навчальних закладів району (у 2013/2014 навчальному році – 145 учні 25 загальноосвітніх навчальних закладів).

Забезпечено методичний супровід:

1.Проведення 14.03.2015 Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2015» у Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів   № 3 (залучено 15 учнів); у 2013/2014 навчальному році –  165 учнів з 10 загальноосвітніх навчальних закладах;

 2.Проведення у січні-лютому 2015 року районних зональних змагань інтелектуальної гри «Дебати».                                                                                           

     3.ІV Міжнародного  мовно-літературного   конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – 90 учасників районного етапу;

     Більш детальніше можна прочитати тут >>

Про обдарованих за 2010-2-13 роки можна переглянути тут.

Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія





Відділ освіти  
 Гадяч © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz