Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6494
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Uran
Форма входу




Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

ОБЖД

                           

2016-2017 н.р.

З метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед учнівської молоді з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці відділ освіти провів конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
В конкурсі взяли участь 18 навчальних закладів району, журі було представлено 41 учнівську роботу. Перемогу отримали:
Золотоверх Лілія – «Будь обережним» - Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст.;
Родас Вадим – «Безпека при сільськогосподарських роботах» - Книшівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
Марченко Діана – «Безпека понад усе» - Сарська СШ І-ІІІ ст.; 
Харченко Аліна – «Обережним в праці будь – тебе вдома діти ждуть!» - Краснолуцька ЗОш І-ІІ ст.;
Оврамко Євгенія - «Засоби безпеки збережуть твоє життя»;- Великобудищанська СШ І-ІІІ ст.;
Куріп’ятник Альона – «На будівництві обережним будь і про засоби захисту не забудь!» - Хитцівська ЗОШ І-ІІ ст.;
Плачінда Нелля – «Будь заобачливим водієм» - Ціпківська ЗОШ І-ІІ ст.;
Жигайло Діана – «Обережність у лісовому господарстві» - Ціпківська ЗОШ І-ІІ ст.
Щиро вітаємо переможців конкурсу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Переможці VІ щорічного районного конкурсу знавців основ безпеки життєдіяльності

5 клас

 

 

 

1 місце – Могила Юлія – Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце – Могильник Дмитро – Сватківська ЗОШ І-ІІІст.

              – Куліков Антон – Римарівська ЗОШ І-ІІІст.

3 місце – Дмитренко Каріна – Сарська ЗОШ І-ІІІ ст.

             – Недогибченко Софія – Вельбівська ЗОШ І-ІІ ст.

6 клас

 

1 місце – Тодорова Анастасія – Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст.

             – Федорченко Ангеліна  – Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце – Уманцев Артем – Петрівко-Роменська ЗОШ І-ІІІ ст.

             – Величко Діана – Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Дерягіна Ірина – Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце – Коротя Сергій – Книщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

7 клас

 

1 місце – Ботвина Ірина  - Рашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

             – Смаль Юлія – Розбишівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце – Легуша Тетяна – Римарівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

              – Синепол Віталіна – Сватківська ЗОШ І-ІІІст.

  • Дубейко Леся– Сарська ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце – Рубан Марина – Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ст.

             – Міняйло Анна  – Книщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

 

1 місце – Балабан Єрміонія – Соснівська ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце – Крат Дарина – Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ст.

3 місце – Власенко Яна – Римарівська ЗОШ І-ІІІст.

9 клас

 

1 місце – Губар Марія – Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце – Хченко Яна – Рашівська ЗОШ І-ІІІст.

3 місце – Панченко Віталій – Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2015-2016н.р.

 Підсумки проведення щорічного районного конкурсу знавців основ безпеки життєдіяльності (наказ №284 від 10.12.2015)

З метою поглиблення знань учнів щодо основних правил поведінки в побуті, під час навчально-виховного процесу, у період відпочинку та дозвілля, уникнення нещасних випадків і збереження власного життя і здоров'я  пройшов КОНКУРС. Участь у конкурсі взяли 132 учні з 26-ти навчальних запкладів району.

Переможцями ( І місце) стали:

Сизон Катерина-учениця 5класу Гадяцької гімназії,

Смаль Юлія - учениця 6 класу Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Терешкевич Олександр - учень 6 класу Гадяцької спеціалізованої школи -інтернату,

Тищенко Альона - учениця 7 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4,

Тютюнник Катерина - учениця 8 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2,

Даниленко Анастасія- учениця 9 класу Гадяцької гімназії,

Золотоверх Аміна - учениця 9 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Таблиця участі:

з/п

НАЗВА ЗНЗ

Кількість призових місць

Кількість учасників

І-ІІІ ст.

 

  Гадяцька СШ-інтернат І-ІІІст. ім Є.П.Кочергіна 5 9
  Гадяцька гімназія 6 10
  Гадяцька №2 3 3
  Гадяцька №3 5 9
  1.  

Березоволуцька ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

  1.  

В.Будищанська СШ І-ІІІ ст.

2

2

  1.  

Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст.

3

5

  1.  

Книшівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

5

  1.  

Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

3

  1.  

Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

5

  1.  

Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

5

  1.  

П.Роменська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

9

  1.  

Рашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3

7

  1.  

Римарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

2

  1.  

Розбишівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

2

  1.  

Сарська СШ І-ІІІ ст.

1

5

  1.  

Сватківська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

5

І-ІІ ст.

 

  1.  

Біленченківська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Вельбівська ЗОШ І-ІІ ст.

4

8

  1.  

Гречанівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Качанівська ЗОШ І-ІІ ст.

1

5

  1.  

Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Лисівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Плішивецька ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Ручківська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Середняківська ЗОШ І-ІІ ст.

1

4

  1.  

Соснівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Хитцівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

  1.  

Ціпківська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
|





Відділ освіти  
 Гадяч © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz