Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6555
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу




Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Веселка

 

Про підсумки районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів і вихованців закладів загальної

середньої  та позашкільної освіти «Веселка» у 2019/2020  н. р.

1.Нагородити дипломами сектору  освіти  та Гадяцького науково-методичного центру  лауреатів відповідного ступеня за зайняте:

         1.1.У вокальному жанрі:

І місце       Горбулю Євгенію, ученицю  Книшівської ЗОШ І-ІІІ ст.                                                              

                  Заїку Софію, ученицю Ручківського ЗЗСО І-ІІ ст.

 

ІІ місце    Пилипенко Євгенію, ученицю Веприцької ЗОШ І-ІІІ ст.

                 Турчиняк Діану, ученицю Ціпківської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце   Недогибченко Софію, ученицю Вельбівської ЗОШ І-ІІ ст.

                 Гурт «Калина»  у складі Троян Марини, Курочки Надії, Берсим         

                 Євгенії, Табаченко Діани  Березоволуцького ЗЗСО І-ІІІ ст.

                Ансамбль «Козачата» Середняківського ЗЗСО І-ІІ ст.

 

           1.2.  У хореографічному жанрі:

І місце    Хореографічний колектив «Волошка» районного БДЮТу

               Зразковий ансамбль танцю «Ластівка» (старша група)    

                Березоволуцького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

ІІ місце   Хореографічний колектив «БЕМС»  районного БДЮТу

                Зразковий ансамбль танцю «Ластівка»(молодша група)

                Березоволуцького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

ІІІ місце   Хореографічний колектив «Фурор»  Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

          1.3. Малі театральні форми

І місце      Гурт «Елегія»  у складі Копайгори Ілони, Підгайко Анастасії,    

                  Кревсун Аліни    Петрівсько-Роменського ЗЗСО І-ІІІ ст.

                  Дулич Софію, ученицю Веприцької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ІІ місце      Сторож Руслану, ученицю Рашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

                   Дейну Ярославу, ученицю ОЗО «Сарська СШ І-ІІІ ст.»

 

ІІІ місце    Коломієць Дарію, ученицю Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст.

                  Онопрієнка Богдана, вихованця районного БДЮТу

 

          1.4.  В  інструментальному та вокально-інструментальному  жанрі:

Диплом  лауреата :  ансамбль ложкарів «Розписна ложка» Березоволуцького 

                                  ЗЗСО І-ІІІ ст.

                                   ансамбль бандуристів Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія






Відділ освіти  
 Гадяч © 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz