Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 3192
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

ЗНО

Зі скан-копіями своїх бланків учасники #ЗНО можуть ознайомитися .

Оприлюднено результати ЗНО з шести предметів

TESTPORTAL.GOV.UA

 

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2017 РОЦІ

Вимоги до підготовки ЗНО з фізики -2017

Виступ директора Гадяцького НМЦ  Т.О.Сидоренко  на нараді заступників директорів з навчально-виховної роботи 27.01.2017 року

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗНО з математики: особливості тесту 2017 >>  http://osvita.ua/test/training/5017/                  

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2017 РОЦІ

10 січня розпочалася реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року реєстрація триватиме до 31 січня. Як і у попередні роки, пр

Еще
Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн
OSVITA.UA
 
 

Для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО 01 та 08 квітня 2017 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Де зареєструватися?

Реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей відбудеться на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://zno-kharkiv.org.ua)

Коли зареєструватися?

З 10 до 31 січня 2017 року.

Як зареєструватися?

8 кроків реєстрації на пробне ЗНО

На веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) у розділі «Пробне ЗНО-2017»:

  1. ознайомитися Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання;
  2. сформувати реєстраційну заяву за допомогою спеціального сервісу, вказавши такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, категорію випускника (випускник ЗНЗ поточного року,  або випускник минулих років, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.),  перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, обрати із запропонованого переліку населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО;
  3. заповнити всі поля електронної форми, задати пароль для доступу  до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО», отримати персональний код (пароль і код зберегти!);
  4. зайти на сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для оплати кожного замовленого предмету окремо;
  5. оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО;
  6. оплатити послугу з проведення пробного ЗНО протягом 3 робочих днів із дня електронної реєстрації (квитанцію зберігати в себе);
  7. перевірити стан надходження оплати та реєстраційної заяви на  сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» через 10 робочих днів з дня оплати та відправки реєстраційної заяви.
  8. самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 14 березня 2017 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

 

Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.
Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, іспанської, німецької, французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, математики – 31 травня, історії України – 2 червня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.
Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

ЗНО-2017 відбудеться з 23 травня по 15 липня

Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 889 від 27 липня 2016 року.

Також, зазначеним наказом визначено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освітидля випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Також, наказом затверджено перелік предметів ЗНО. Як і у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 12 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова,  іспанська мова, німецька мова, російська мова та французька мова.

Тест ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів.

Програми з усіх предметів ЗНО-2017 (http://znoclub.com/pidgotovka-do-zno/879-programi-zno-na-2017-rik.html)

Предмети

Програми ЗНО

предмети ЗНО     Укр. мова та література

Програма

предмети ЗНО     Математика

Програма

предмети ЗНО     Історія України

Програма

предмети ЗНО     Англійська мова

Програма

предмети ЗНО     Біологія

Програма

предмети ЗНО     Фізика

 

Програма

предмети ЗНО     Хімія

Програма

предмети ЗНО     Географія

Програма

предмети ЗНО     Німецька мова

 

Програма

предмети ЗНО     Французька мова

 

Програма

предмети ЗНО     Іспанська мова

 

Програма

предмети ЗНО     Російська мова

 

Програма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/07/07/dp-%E2%80%9Cinforesurs%E2%80%9D-rozkazalo-%E2%80%9Cna-palczyax%E2%80%9D,-yak-podati-dokumenti-na-vstup-do-vishu-v-czomu-roczi-(pokrokova-instrukcziya)/

Підсумки ЗНО -2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників у навчальних закладах району" (2016р.)

5 травня стартує ЗНО -2016

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти Математика ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти Математика.

View more presentations from

 

Школярі Полтавщини можуть готуватися до тестування з допомогою безкоштовного сервісу «ЗНО онлайн»:                            http://zno.osvita.ua/

 01 лютого з 12:00 розпочинається реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року і триватиме до 4 березня.
Процедурою реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачено виконання чотирьох послідовних дій:
1.Ознайомтесь із Правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.
2.Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти зовнішнє незалежне оцінювання.
Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання не повинна перевищувати чотирьох. 
3.Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:
-копію паспорта;
-дві однакові фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку ( фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
-копію документа про повну загальну середню освіту подають випускники минулих років;
-довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні-серпні 2016 року повної загальної середньої освіти подають учні, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів;
-реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно під час реєстрації.
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів комплект документів подають до навчального закладу, в якому навчаються.
Випускники минулих років, учні, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів реєстраційні документи до 04 березня надсилають на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти. Гадяцький район відноситься до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.(методист Гадяцького науково-методичного центру Ємець С.М.)

Особливості ЗНО-2016

Про пробне ЗНО у 2016 році

Про проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання

 «Підсумки та уроки ЗНО-2015» (за матеріалами Всеукраїнської конференції)

  • 16 липня об 11.30 відбулася прес-конференція на тему: «Підсумки та уроки ЗНО-2015». 
 
Організатори: Укрінформ,  Український центр оцінювання якості освіти.
 
У заході візьме участь директор Українського центру оцінювання якості освіти Лікарчук Ігор Леонідович.
 
Підсумкові матеріали:
 
До вишів цього року не потраплять абітурієнти, які не мають мінімального рівня знань
 
За підсумками ЗНО-2015 до вишів не потраплять абітурієнти, які не продемонстрували мінімальний рівень знань. 
Про це йшлося на прес-конференції "Підсумки та уроки ЗНО-2015", що відбулася в Укрінформі. 
«Ми повернули в українську освіту таке поняття, що екзамен, виявляється, можна не скласти. Це була чи не найбільша подія в ЗНО-2015. Останні роки всі звикли до того, що екзамен можна якщо не скласти, то купити, в школі на підсумковій державній атестації негативні оцінки не ставили. Тепер у нас є достатня кількість людей, яка переконалася в тому, що екзамен скласти не вдалося", - сказав на прес-конференції директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
За даними Центру оцінювання якості освіти, з 256 023 абітурієнтів, що здавали обов'язковий для вступу у внз предмет "українська мова та література", не потраплять до вишів 22 610 осіб, які не набрали порогового балу. «Іншими словами, кожен 10-й випускник загальноосвітньої школи України не знає української мови в мінімальному необхідному обсязі", - наголосив Лікарчук.
72 000 з 241 000 абітурієнтів, які складали ЗНО з трьох предметів, один тест не здали. Але, за словами директора УЦОЯО, у декого з них ще є невеликий шанс потрапити у виш. Вони можуть подати два сертифікати та пройти творчий конкурс по одному з предметів.
8280 осіб з 17 000, які складали два тести і проходили творчий конкурс у внз, не склали один чи обидва тести. 
Загалом, з тих осіб, які складали ЗНО з трьох та більше предметів, 70% подолали  пороговий бал.
Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання, за словами Лікарчука, було чи не найскладнішим за останні роки і за змістом, і за кількісними показниками. Тим не менш не було зафіксовано жодного факту витікання інформації, жодного факту корупційних дій. Також цьогоріч підвищився рівень організації. Як повідомив посадовець, жодної роботи не було втрачено, всі роботи розпізнані та перевірені, кожен абітурієнт отримав свій результат.
Нинішнього року вперше було впроваджено два рівні складності ЗНО з української мови та літератури і математики. Як зазначив Лікарчук, тести
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Відділ освіти  
 Гадяч © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz