Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 3192
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу




Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Переможці та призери

Переможцями та призерами конкурсу стали:

 

Номінація «Живопис»

І  місце

Кравчук Вікторія              Гадяцька СШ  І-ІІІ ступенів №2

                                            ім. Михайла Драгоманова

Семеренко Анна               Гадяцька СШ  І-ІІІ ступенів №2

                                           ім. Михайла Драгоманова

 

                                                             ІІ місце

Шкарбань Ольга               БДЮТ

Золотоверх Аміна             Великобудищанська СШ  І-ІІІ ст.

Міщенко Світлана            Вельбівська ЗОШ І-ІІ ст.

Ніженець Інна                  Петрівсько-Роменська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дорогань Вікторія            Сарська  СШ  І-ІІІ ст..

 

                                                            ІІІ місце

Антонюк Руслана             Книшівська ЗОШ  І-ІІІ ст.    

Пасюта Катерина              Книшівська ЗОШ  І-ІІІ ст.    

Филь Тамара                     Великобудищанська СШ  І-ІІІ ст.

Титаренко Ірина               Сарська  СШ  І-ІІІ ст. 

Чемерис Наталія               Сарська  СШ  І-ІІІ ст.

 

 

                                                                 

Номінація «Графіка»

І  місце

 

Кревсун Юрій                  Качанівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

                                                             ІІ місце

Москаленко Юлія              Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки

Штанько Ольга                  Петрівсько-Роменська ЗОШ І-ІІІ ст.

Пінчук Владислав             Ціпківська    ЗОШ І-ІІ ст.   

 

                                                            ІІІ місце

 

Гончаров Андрій                Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки

  

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

 

І  місце

Гарасько Олег                      БДЮТ

Дузь Владислав                   Розбишівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                                                    

Балан Катерина                    Розбишівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                                                   

Бондар Анна                        Плішивецька   ЗОШ І-ІІ ст.     

Жартовська Віта                  Плішивецька   ЗОШ І-ІІ ст.   

                                                              

ІІ місце

Пінчук Лілія                       Ціпківська    ЗОШ І-ІІ ст.   

Романюк Ярина                 БДЮТ

 

Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія





Відділ освіти  
 Гадяч © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz