Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6494
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу




Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Старший учитель

С П И С О К

 

вчителів Гадяцького району, які за наслідками

атестації мають  педагогічне звання

"старший учитель” 

станом на 1.04.2011 року

 

Гадяцька гімназія

2006р.

1.Волошина Алла Олександрівна – вчитель німецької мови

2007р.

1. Волокита Світлана Адамівна - вчитель початкових класів

2. Зозуля Олександр Олексійович      - вчитель фізкультури

2008р.

1. Рвач Олена Іванівна - вчитель біології

 

Гадяцька спец. школа №2

2007р.

1.Вовк Катерина Миколаївна - вчитель української мови і літератури              

Гадяцька спец. школа №3

2007р.

1. Хируненко Валентина Василівна - вчитель англійської мови

2008р.

1. Кирченкова Ольга Миколаївна – вчитель математики

2.Лисак Марія Іванівна – вчитель англійської мови

2009р.

1. Білоцерківець Лариса Сергіївна - вчитель початкових класів

2. Данченко Світлана Анатоліївна - вчитель іноземної мови

3. Филь Людмила Іванівна - вчитель початкових класів

2011р.

1. Горбенко Володимир Васильович - вчитель музики

2. Білоцерківець Микола Павлович – вчитель фізкультури

3.Чижевська Наталія Іванівна – вчитель англійської мови 

Гадяцька спец. школа   №4

2008р.

1. Сегаль Валентина Петрівна - вчитель математики

2. Трикіла Світлана  Петрівна - вчитель початкових класів

3. Мироненко Наталія Миколаївна - вчитель початкових класів

4. Яресько Катерина Федорівна – вчитель математики

2009р.

1. Мордв”яник Ольга Миколаївна - вчитель початкових класів

2. Борис Світлана Ярославівна – вчитель математики

2005р.

1.Калюжна Катерина Антонівна – вчитель російської мови і  зарубіжної  літератури

2.Бутенко Станіслав Миколайович – вчитель історії

2011р.

1. Решотка Лариса Володимирівна - вчитель початкових класів

2. Бойко Ніна Василівна – вчитель початкових класів

3. Рудяк Марія Тамбіївна – вчитель математики

4. Кожушко Світлана Михайлівна – вчитель географії

5. Лукаш Валентина Іванівна – вчитель біології

6. Романичева Тамара Іванівна – вчитель української мови і літератури

7.Уніжонний Володимир Феодосійович – вчитель фізичної культури

8. Цьот Ірина Петрівна – вчитель трудового навчання

 

В.Будищанська  спец. школа І-ІІІ ст.

2007р.

1.Геращенко Олександр Вікторович - вчитель математики

2008р.

1.Лукаш Наталія Дмитрівна - вчитель географії

2009р.

1. Василенко Надія Іванівна – вчитель української мови

 

Веприцька зош І-ІІІ ст.

2009р.

1. Гончаренко Михайло Михайлович - вчитель фізкультури

 

Книшівська зош І-ІІІ ст.

2009р.

1. Верещака Валентина Олексіївна - вчитель хімії і біології

 

Лютенська зош І-ІІІ ст.

2009р.

1. Триль Наталія Іванівна – вчитель української мови

             

П.Роменська зош І-ІІІ ст.

2006р.

1.Курмашова Любов Іванівна – вчитель російської мови і  зарубіжноЇ літератури

2010р.

1.Полтава Микола Петрович – вчитель фізкультури

2011р.

1. Бугайов Віктор Григорович – вчитель трудового навчання

 

Рашівська зош І-ІІІ ст.

2007р.

1. Беньковська Тетяна Миколаївна - вчитель іноземної мови

2 .Бутенко Валентина Володимирівна - вчитель хімії і біології

2008р.

1. Стасовська Ольга Іванівна – вчитель української мови і літератури

2. Святаш Надія Василівна – вчитель географії

2010р.

1. Андрусенко Володимир Васильович - вчитель фізкультури

2011р.

1. Басараб Олексій Михайлович – вчитель математики

     

Римарівська зош І-ІІІ ст.

2009р.

1. Власенко Олена Миколаївна – вчитель музики

             

Розбишівська зош І-ІІІ ст.

2008р.

1.Кокадій Тетяна Іванівна - вчитель зарубіжної літератури

2010р.

1.Верещака Валентина Іванівна - вчитель української мови і літератури

2.Петренко Анатолій Якович - вчитель історії

3.Жепко Петро Григорович - вчитель фізкультури

            

Сарська спец. школа  І-ІІІ ст.

2007р.

1. Явтушенко Валентина Миколаївна - вчитель початкових класів

2008р.

1.Лукаш Ніна Іванівна - вчитель української мови і літератури

2010р.

1. Довгаль Олександр Іванович - вчитель фізики

2011р.

1. Харадзе Сергій Олександрович – вчитель біології

2. Мороз Ганна Федорівна – вчитель початкових класів

 

Сватківська зош І-ІІІ ст.

2007р.

1. Котко Людмила Олексіївна - вчитель зарубіжної літератури 

 

Вельбівська зош І-ІІ ст.

2007р.

1. Дроботя Марія Іванівна - вчитель історії 

 

Ручківська зош І-ІІ ст.

2007р.

1. Мовчан Володимир Васильович - вчитель хімії і біології 

2011р.

1. Величко Марія Миколаївна - вчитель української мови і літератури

 

Харківецька зош І-ІІ  ст.

2006р.

1. Жартовський Віктор Миколайович – вчитель музики

 

Хитцівська зош І-ІІ ст.

2008р.

1. Зубко Людмила Василівна – вчитель історії

 

Оснягівська зош І ст.

 2011р.

1. Лукаш Любов Іванівна – вчитель початкових класів

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія





Відділ освіти  
 Гадяч © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz