Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6555
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Сторінка 2


УКРАЇНА

 

ГАДЯЦЬКА

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

 

37300, м. Гадяч, вул. Гетьманська,31,

тел. (05354)2-16-03 begin_of_the_skype_highlighting            (05354)2-16-03      end_of_the_skype_highlighting, е-mail: gaorn@bk.ru

ГАДЯЦЬКА

РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ІНАУКИ УКРАЇНИ

 

37300, м. Гадяч, вул. Гетьманська, 33, 

тел.( 05354) 2-16-57, е-mail: rkpkgadyach@mail.ru

 

 

 

СПІЛЬНА ПОСТАНОВА

 

КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОГО

 

КОМІТЕТУ ПРОФСПІЛКИ

22.12.2011                     Протокол № 6/6

22.12.2011                                          № 8

 

Про підсумки проведення у 2011 році

Всеукраїнського огляду-конкурсу стану

умов і охорони праці в установах

і закладах освіти Гадяцького району

 

                Відповідно до ст. 41 Закону України «Про охорону праці», керуючись Положенням про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс охорони праці в установах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України, затвердженим спільною постановою колегії Міністерства освіти і науки України  і Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від 27.04.2004 № 5/11-10 та № 27, на виконання постанови Гадяцького райкому профспілки працівників освіти і науки України від 23.09.2011 № 6, з метою здійснення громадського контролю за станом охорони праці, безпеки життєдіяльності в установах та закладах освіти району, для поліпшення безпечних умов організації навчально-виховного процесу, збереження життя та здоров’я учнів, вихованців та працівників навчальних закладів у 31 загальноосвітньому та 38 дошкільних навчальних закладах протягом вересня-грудня 2011 проходив Всеукраїнський огляд-конкурс стану умов і охорони праці.

                В ході проведення огляду-конкурсу встановлено, що в зазначених закладах освіти ведеться робота щодо регулювання трудових відносин та забезпечення  виконання організаційних заходів у відповідності до Закону України «Про охорону праці» та інших нормативно-правових актів з цих питань.

                В кожному навчальному закладі зареєстрований колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом, у якому передбачено розділ «Охорона праці», угода з охорони праці. Двічі на рік проводяться підсумки його виконання.

                В навчальних закладах створено служби охорони праці, комісії з охорони праці та обрано на зборах трудового колективу громадського інспектора з охорони праці, наявні накази про організацію роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності на 2011-2012 навчальний рік.

                Перед початком навчального року проведено обстеження стану будівель і споруд закладів, перевірено стан спортивного та спортивно-ігрового обладнання, стан електрообладнання шкільних майстерень, складені і зареєстровані відповідним чином акти перевірки.

                Оформлено санітарні паспорти  кабінетів інформатики за участю представників Гадяцької районної СЕС. Проведено заміри опору ізоляції електропроводки та захисного заземлення.

                Працівники навчальних закладів забезпечені спецодягом та засобами індивідуального захисту, миючими засобами у відповідності до, передбачених санітарними паспортами навчальних закладів,  норм. Працівники навчальних закладів пройшли медогляд згідно графіку, керуючись чинним законодавством.

                Перед початком навчального року в усіх закладах проведено навчання та перевірка знань  працівників з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, електробезпеки. Відповідальними особами проведено планові інструктажі з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу з реєстрацією у відповідних журналах реєстрації інструктажів.

                У квітні проведено Місячних з охорони праці у рамках якого проведено День охорони праці, День цивільної оборони, Тиждень безпеки дитини.

                У жовтні проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності спільно з РВ УМНС України в Полтавській області, з РВ ДІТБ в Полтавській області та з СДПЧ № 23 м. Гадяча.

                За звітний період випадків виробничого травматизму, професійних захворювань серед працівників навчальних закладів не зареєстровано.

                В цілому в кожному навчальному закладі створені безпечні нешкідливі умови для організації навчально-виховного процесу.    

                Однак має місце ряд моментів з організації роботи в навчальних закладах району з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, які потребують вирішення:

                - залишається високою кількість нещасних випадків серед учнів та вихованців під час навчально-виховного процесу;

                - за відсутності додаткових асигнувань не проводиться в навчальних закладах атестація робочих місць за умовами праці.

                За підсумками районного огляду-конкурсу хороші результати щодо організації роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності виявлені в роботі адміністрації та профспілкових комітетів Гадяцької СШ І-ІІІ ст. № 3, Гадяцької СШ І-ІІІ № 4, Великобудищанської СШ І-ІІІ ст., Книшівської,  Сватківської ЗОШ І-ІІІ ст., Качанівської ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради, ДНЗ № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради. Вході його покращено умови 443 працівникам.

                Враховуючи вищевикладене, колегія відділу освіти райдержадміністрації та президія районного комітету профспілки працівників освіти і науки України,

 

П О С Т А Н О В Л Я Ю Т Ь:

 

                1. Схвалити роботу адміністрацій навчальних закладів та профспілкових комітетів Гадяцької СШ І-ІІІ ст. № 3, Гадяцької СШ І-ІІІ № 4, Великобудищанської СШ І-ІІІ ст., Книшівської,  Сватківської ЗОШ І-ІІІ ст., Качанівської ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради, ДНЗ № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради щодо організації роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, створенню безпечних нешкідливих умов для організації навчально-виховного процесу.

                2. Направити до обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України (обласну оглядову комісію) матеріали про підсумки районного огляду-конкурсу та матеріали Гадяцької СШ І-ІІІ ст. № 4, Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.,  ДНЗ № 9 «Сонечко» Гадяцької міської ради, які досягли найвищих показників.

                3. Нагородити грамотами відділу освіти та райкому профспілки і грошовими преміями в розмірі 300,00 грн. за активну участь в районному огляді-конкурсі стану умов і охорони праці Гадяцьку СШ І-ІІІ ст. № 3,   Великобудищанську СШ І-ІІІ ст., Книшівської,  Сватківської ЗОШ І-ІІІ ст., Качанівської ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради.

                4. Райкому профспілки працівників освіти і науки України через уповноважених трудового колективу та громадських інспекторів з охорони праці:

                4.1. Забезпечувати постійний громадський контроль за дотриманням у закладах освіти законодавства України щодо безпечних і нешкідливих умов організації навчально-виховного процесу. Максимально використовувати для поліпшення стану охорони праці колективні договори та угоди до них.

                4.2. Продовжувати роботу щодо проведення планових навчань працівників навчальних закладів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, безпеки дорожнього руху, електробезпеки.

                5. Відділу освіти райдержадміністрації:

                5.1. Вирішити питання щодо відрахування на охорону праці з фонду заробітної плати відрахувань у межах 0,2%.

                5.2. Віднайти кошти на проведення атестації робочих місць за умовами праці.

                5.3. Продовжувати ініціювання щодо впровадження у закладах освіти району Положення про проведення чотирьохступеневого оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти.

                6. Керівникам навчальних закладів, головам профспілкових комітетів щорічно брати участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в закладах освіти.

                7. Контроль за виконанням цієї постанови залишаємо за собою.

 

 

 

Начальник відділу освіти                                                                                                                 І.Г. Лідовий

 

 

Голова райкому профспілки

працівників освіти і науки                                                                                                                Г.А. Недвига

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія


Відділ освіти  
 Гадяч © 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz