Відділ освіти м. Гадяч


Ви увійшли як Гість Група "Гості" | Мій профіль | Вихід 
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6520
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні лінки

Архів новин 2015
Архів новин 2014
Архів новин 2013
Архів новин Січень – Травень 2011

Вибір підручників

 

Інформаційне повідомлення

директорам, вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, відповідальним за відбір підручників

для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

 

Інструктивно-методичні матеріали

для здійснення вибору загальноосвітніми навчальними закладами електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу з кожної назви підручників, що відповідає прогнозованій кількості учнів 8 класу цього загальноосвітнього навчального закладу у поточному навчальному році, та оформлення результатів вибору

 

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє наступне.

Конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів (далі – Конкурс) здійснюється з метою відбору якісного навчально-методичного забезпечення предметів інваріантної складової навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою, мовами національних меншин та загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням навчальних предметів згідно з переліком, який затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2016 року № 1564 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів».

Відповідно до «Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.11.2016 № 1359, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 02.12.2016 за № 1562/29692, на ІІ етапі до проведення Конкурсу долучаються загальноосвітні навчальні заклади (далі – ЗНЗ).

З 20 березня до 14 квітня 2017 року педагогічні колективи ЗНЗ ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що розміщені в Репозитарії навчальних матеріалів (далі – Репозитарій) за адресою http://repository.imzo.gov.ua, і надають пропозиції керівнику ЗНЗ для прийняття рішення щодо вибору підручників з кожної назви підручників, які пропонуються для використання в цьому навчальному закладі. Це здійснюється для того, щоб на 2017/2018 навчальний рік до кожного ЗНЗ надійшли друковані примірники саме тих підручників для 9 класу, які будуть обрані цим навчальним закладом.

Кожен ЗНЗ з 20 березня до 14 квітня 2017 року відповідно до інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору ЗНЗ електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручників, що відповідає кількості учнів 8 класу цього ЗНЗ у поточному навчальному році, та оформлення результатів вибору заповнює спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника в Репозитарії.

Інструктивно-методичні матеріали розміщені за посиланнями:

  1. Текстовий формат http://repository.imzo.gov.ua//guide.html
  2. Відео-формат https://www.youtube.com/channel/UCBd8zcJ9g3WAugRrD1NsjuQ

Для забезпечення підручниками учнів, які навчаються у ЗНЗ з навчанням мовами національних меншин (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська), здійснюється переклад підручників на мови цих національних меншин. Перелік назв підручників, які можуть перекладатися на мови національних меншин, зазначено у додатку 2 до наказу МОН від 19 грудня 2016 року № 1564 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів».

Зразки оформлення результатів вибору електронних версій оригінал-макетів підручників загальноосвітніми навчальними закладами на ІІ етапі Конкурсу опубліковано на веб-сайті Інститут модернізації змісту освіти (далі – ІМЗО) та в Репозитарії (додатки 1, 2).

Результати вибору оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника, що оформлені ЗНЗ на II етапі Конкурсу в Репозитарії, оприлюднюються на офіційному веб-сайті МОН, веб-сайті ІМЗО та в Репозитарії протягом трьох робочих днів після завершення роботи конкурсних комісій на II етапі Конкурсу.

Під час оформлення результатів вибору електронних версій оригінал-макетів підручників необхідно врахувати, що в колонці «Кількість підручників» зазначається число, яке відповідає кількості учнів даного ЗНЗ у 2016/2017 навчальному році у 8 класі.

Якщо в ЗНЗ кількість 8-х класів у поточному навчальному році більше одного, то вчителі кожного навчального предмета можуть вибирати різні електронні версії оригінал-макетів підручників для кожного класу. Кількість підручників однієї назви має відповідати кількості учнів у класі.

Проте, враховуючи досвід попередніх Конкурсів, рекомендуємо рішенням педагогічної ради навчального закладу схвалити вибір по одній електронній версії оригінал-макету підручника з кожної назви підручників для всіх 9 класів цього навчального закладу.

Окрім цього, звертаємо увагу на те, що після розгляду конкурсними комісіями результатів вибору оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника, що оформлені ЗНЗ на II етапі Конкурсу в Репозитарії, кількість назв підручників, які увійдуть до переліку підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету, може скоротитися.

План-графік проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу ЗНЗ:

З 20 березня до 14 квітня 2017 року ЗНЗ ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що розміщені в Репозитарії і відповідно до інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору ЗНЗ електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручників, що відповідає кількості учнів 8 класу цього ЗНЗ у поточному навчальному році, та оформлення результатів вибору заповнюють спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника в Репозитарії.

До 18 квітня 2017 року ІМЗО узагальнює результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника, оформлених загальноосвітніми навчальними закладами в Репозитарії та готує інформацію для розгляду Конкурсними комісіями Конкурсу.

18 квітня 2017 року ІМЗО передає Конкурсним комісіям Конкурсу узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника, оформлених загальноосвітніми навчальними закладами на Репозитарії, для аналізу та пропозицій щодо формування Переліку підручників, які можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2017 році.

18 квітня 2017 року Конкурсні комісії Конкурсу передають до ІМЗО протоколи засідань Конкурсних комісій на II етапі Конкурсу щодо формування Переліку підручників, які можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2017році.

До 19 квітня 2017 року ІМЗО оприлюднює на офіційному веб-сайті МОН України, веб-сайті ІМЗО та в Репозитарії протоколи Конкурсних комісій Конкурсу щодо вибору проектів з кожної назви підручника, що оформлені загальноосвітніми навчальними закладами в Репозитарії, які можуть друкуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2017 році.

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки директора

Інституту модернізації змісту освіти В. В. Ткаченко

 

 

 

Додаток №_

 

Зразок

 

Інформація про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

 

Код ЗНЗ у Репозитарії: (формується автоматично Репозитарієм)

Назва ЗНЗ: _____________________(формується автоматично Репозитарієм)

Область (місто): _________________(формується автоматично Репозитарієм)

Район/ОТГ: ___________________(формується автоматично Репозитарієм)

Населений пункт/район міста: _______(формується автоматично Репозитарієм)

Електронна адреса ЗНЗ:_________(формується автоматично Репозитарієм)

 

Мова(и) навчання: українська, кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська

 

Для ЗНЗ з навчанням мовами національних меншин передбачається переклад наступних підручниців підручників:

1. «Алгебра» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

2. «Геометрія» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

3. «Біологія» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

4. «Географія» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

5. «Фізика» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

6. «Хімія» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

7. «Інформатика» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

8. «Основи здоров’я» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

 

 

Кількість учнів у 8-х класах: ___________ (число)

 

 

 

Підручники для 9 класу

 

«Українська мова» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

 

ID

Автори

Кількість

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Українська література» підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

 

ID

Автори

Кількість

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор ___________ _____________

  • навчального закладу) (підпис) (ПІБ директора)

 

 

М.П. (за наявності)

 

«___» ______________ 2017 року

 

 

 

 

*Форма заповнюється і роздруковується виключно із Репозитарію

 

<цифровий підпис з системи Репозитарій>

 

Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Гадяч
free counters Національна дитяча "Гаряча лінія"-Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія |

Відділ освіти  
 Гадяч © 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz